Wybierz się w podróż na widowiskowy spektakl do Studia Buffo


Wybierz się w podróż na widowiskowy spektakl do Studia Buffo.
 

W ramach promocji noworocznej InfoSki.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na niezwykły spektakl Studia Buffo, który wystawiany będzie w Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku.
Do rozdania mamy aż 10 podwójnych zaproszeń.

 

„Grosikowy” patent Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy sprawdził się do tego stopnia, że sukces każdego ze spektakli: „PRZEBOJE”, „UKOCHANY KRAJ” czy „TYLE MIŁOŚCI” wymusił na ich twórcach sięgnięcie do przebojów różnych narodów: WIECZÓR CYGAŃSKI, ŻYDOWSKI, ROSYJSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, LATYNOSKI czy WIECZÓR BAŁKAŃSKI.
 

Na spektaklu pt. „HITY BUFFO” gwarantujemy Państwu niezwykłe wrażenia, tym bardziej, że obejrzą Państwo przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych, pt. „WIECZORY W BUFFO" i Musicali.
 

Serdecznie zapraszamy Państwa w najfantastyczniejszą podróż do krainy wyobraźni, gdzie po raz kolejny artyści Studio Buffo zadziwią Państwa młodzieńczym wigorem i rozmachem, Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami wykonanymi przez Orkiestrę w 10 - osobowym składzie, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową, pełną żartów i parodii inscenizacją oraz brawurową choreografią.
 

W spektaklu wystąpią: Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Aleksandra Zawadzka, Maria Tyszkiewicz, Emilia Dębska,Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Marcin Tyma, Dominika Plichta, Aleksandra Popławska, Ela Wilczyńska, Iga Ryś, Błażej Ciszek, Sebastian Lubański, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt i inni.
 

scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

opracowanie i kierownictwo muzyczne – JANUSZ STOKŁOSA

scenografia – JANUSZ SOSNOWSKI i MAREK CHOWANIEC

kostiumy – AGNIESZKA KOMORNICKA

 

TERMINY I GODZINY SPEKTAKLU:

  • Warszawa 10.02.2018, godz. 14.00 i 19.30
  • Łódź 10.03.2018, godz. 19.30
  • Gdańsk 14.04.2018, godz. 19.30 
     

Serdecznie zapraszamy!

 


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.