Wiosenne szusowanie w Andorze

Wiosenne szusowanie w Andorze

Tegoroczna zima w Pirenejach jest wyjątkowo łaskawa dla narciarzy. Częste opady śniegu już od początku grudnia zapewniają wyśmienite warunki do korzystania z uroków zimy.
 

Aktualnie na trasach w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - Grandvalira jest od 100 do 175 cm śniegu co daje gwarancję doskonałych warunków narciarskich do połowy kwietnia.
 

Wyjazdy narciarskie do Andory od kilku lat są coraz bardziej popularne wśród Polaków. Znajduje się tam ponad 300 km tras w 2 ośrodkach narciarskich Grandvalira i Vallnord. Połączenia lotnicze do Barcelony z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic są szybkie i komfortowe a podróż nie jest bardziej czasochłonna niż wyjazd na alpejskie stoki. Właśnie tutaj w grudniu do sezonu zimowego przygotowywał się najlepszy polski ski-himalaista Andrzej Bargiel.
 

W marcu i kwietniu na słonecznych stokach w Pirenejach, zaledwie 200 km od Barcelony zima jest w pełni i odbędą się ciekawe imprezy sportowe dla zawodowców i amatorów.
 

Już 05.03 dla miłośników wypraw skitourowych odbędzie się na dystansie 30 km „Skimo 6” wyjątkowa 1 dniowa wyprawa przez 6 schronisk wysokogórskich i 4 szczyty powyżej 2500m (2000m vd) z meta w Grau Roige na terenie osrodka narciarskiego Grandvalira.
 

Pod koniec marca w snowparku „El Tarter” miłośnicy freestylu będą mogli podziwiać najlepszych zawodników na świecie w akrobacjach na snowboardach i nartach podczas prestiżowych zawodów The Total Fight Masters of Freestyle, które odbędą się w dniach 24-26.03 oraz 30.03-01.04.
 

Dla wielbicieli największych prędkości w dniach 06-09.04 odbędą się zawody Pucharu Świata FIS „Speed Sking World Cup”.
 

Wyjazd w marcu w Pireneje to nie tylko szusowanie na nartach w blasku słońca. To również możliwość spędzenia romantycznej nocy w jedynym w Pirenejach hotelu Igloo, wycieczki w psich zaprzęgach i na skuterach śnieżnych. Na miłośników relaksu czekają największe baseny termalne w Pirenejach Caldea Thermal Spa a dla wielbicieli shoppingu największa w Europie strefa wolnocjowa z ponad 5 000 sklepów najlepszych swiatowych marek.
 

Z kolei dla imprezowiczów najciekawiej w całym sezonie zapowiada się ostatni tydzień marca.    
       

W Arinsal-Vallnord w dniach 26.03-02.04 odbędzie się Horizon Festival, podczas którego przez 7 dni na 30 imprezach wystąpi 120 DJów!
 

Koszty wyjazdu do Andory są porównywalne do wyjazdów w Alpy.                                                           

Turystyczny pakiet: 7 dni ze skipasem, przelot, transport nart, transfer z lotniska oraz 6 dniowy skipas np. na 26.02.2017 można kupić już za 2290 PLN/os.
 

Dla osób które jeszcze w marcu chcą spędzić narciarskie wakacje z klasą w wyjątkowej scenerii słonecznych Pirenejów to doskonała okazja na wiosenne doładowanie akumulatorów.
 

Wyloty realizowane są co tydzień z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic.
 

Rezerwacja wyjazdów on-line na www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.