Warunki narciarskie w Andorze

Aktualnie w Andorze panują doskonałe warunki narciarskie. W ubiegłym tygodniu dopadało pół metra śniegu. Cały czas świeci słońce a temperatury utrzymują się w ciągu dnia od -2 do +2 stopni.

 

 Trudno wyobrazić sobie lepszą pogodę do uprawiania narciarstwa, śnieg jest zmrożony i wszystkie trasy są doskonale przygotowane. Jest stosunkowo mało ludzi. Wystarczy mieć paszport Covid-19 i nie trzeba robić żadnych dodatkowych testów. Dojazd z lotniska w Barcelonie trwa ok 3h. Przeloty z Warszawy i Katowic co tydzień a od 27.03 również z Gdańska.                                                 

 

Narciarstwo w czasie pandemii to doskonała forma zadbania o odporność. Dużo czasu na świeżym powietrzu i wysiłek fizyczny to sprzyjające okoliczności sprzyjające wzmocnieniu autoimmunologicznej ochrony organizmu. Zbawienne wartości przebywania w górach oraz trening wysokogórski od dawna doceniają sportowcy. Aktualnie w Andorze przebywa Czesław Lang – sportowiec i biznesmen, który w ten sposób przygotowuje się do czekających go kolejnych wyzwań. Dobry nastrój, pogoda ducha i aktywny wypoczynek to  najlepszy lek na trudne czasy w których wszyscy żyjemy. Zadbajmy o siebie dostarczając sobie potężnej dawki pozytywnej energii.

 

Przyjeżdżajcie do Andory, cieszcie się zimą w blasku słońca i szusujcie bez ograniczeń.

Zespół Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.