W Alpach i Pirenejach jest bardzo dużo śniegu

W Alpach i Pirenejach jest bardzo dużo śniegu

Ostatnie dni to kolejna, potężna dawka białego złota. W Andorze i we Włoszech śnieg pada nieprzerwanie od kilku dni i  w wielu kurortach są fantastyczne warunki dla miłośników białego szaleństwa. Podróż w Alpy lub Pireneje może być szybka komfortowa i bezpieczna. Wystarczy wsiąść do samolotu w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Katowicach.

 

Rezerwacja wyjazdów na www.infoski.pl

 

 

Na polskich stokach niestety królowa zima w tym sezonie jest wyjątkowo kapryśna i nie rozpieszcza narciarzy. Na dodatek w tatrach wieje halny.  Dzięki wielkim staraniom gestorów bazy i sztucznemu naśnieżaniu część stoków jest czynnych ale ma się to nijak do sytuacji jaka panuje aktualnie w Alpach i Pirenejach. W niektórych ośrodkach narciarskich pokrywa śnieżna sięga 3m i śnieg dalej pada nieprzerwanie. We Włoszech w dolinie Aosty w tym tygodniu spadło już ok 1,5m śniegu. Nie gorzej jest w Val di Sole, Madesimo i Sestriere. Nawet do Montecampione dotarła zima i w najbliższy weekend planowane jest otwarcie wszystkich wyciągów. To doskonała nowina dla rodzin z dziećmi, które wybierają się tam na wypad narciarski na ferie. Przelot samolotem  i 7 dni ze skipasem dostępne są już od 1790 PLN/os.

 

Wyprawa samolotem w Pireneje do Andory jest kosztowniejsza bo przelot do Barcelony, transfer  i 7 dni ze skipasem to wydatek ok. 2700 PLN/os., ale szusowanie pod błękitnym niebem w sercu Pirenejów to niezwykle kusząca oferta dla spragnionych prawdziwej zimy. Do tego największa w Europie strefa wolnocłowa, jedyny w Pirenejach hotel Igloo, przede wszystkim jednak dużo, dużo śniegu.

 

Już teraz bez żadnych oporów śmiało można planować wakacje narciarskie w marcu lub w okresie Świąt Wielkanocnych. Śniegu na pewno nie zabraknie a szusowanie w wiosennym słońcu nawet największym malkontentom dostarczy dawki pozytywnej energii. Górale w Alpach i Pirenejach zapowiadają udany sezon co najmniej do połowy kwietnia.

 

Organizacja wyjazdów narciarskich w Alpy i Pireneje nie jest kłopotliwa Infoski.pl oferuje pełne pakiety dla narciarzy: przelot, transfer do hotelu, 7 dni pobytu i 6 dniowy skipas. W cenie wyjazdu jest również przewóz sprzętu sportowego i ubezpieczenie od kosztów leczenia.

 

Koszty wyjazdów dostosowane zależne są od wybranego hotelu. Jak już wspomnieliśmy wcześniej na ferie do Montecampione w terminie 20-27.02 możemy wyjechać już za 1790 PLN/os.

 

Podobny pobyt w 4* hotelu z widokiem na Mt. Blanc w dolinie Aosty jest już droższy i kosztuje 5350 PLN/os.

 

Wyjazdy na Świeta Wielkanocne do Andory w Pirenejach z pobytem w apartamencie kosztują 2890 PLN/os., a w hotelu 5* 4400 PLN/os.

 

Pamiętajmy jednak, że podane powyżej ceny to 7 dniowe pakiety z przelotem, dojazdem do ośrodka narciarskiego i skipasem. Planując jeszcze w tym sezonie założenie na nogi 2 desek warto chyba sięgnąć wzrokiem ponad Tatrami i odfrunać do Włoch lub do Andory.

 

Tam czeka na nas prawdziwa zima i jest pięknie. Więcej informacji dotyczących wyjazdów znajdziesz na www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.