Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe - Gdańsk

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe - Gdańsk

Trzecia edycja Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe już za nami. W ostatnią sobotę maja ponad tysiąc osób stanęło na starcie w Gdańsku.

 

Każdy, kto choć raz wcześniej odwiedził te tereny na rowerze, mógł być pewny że gdański odcinek Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe przyniesie kolarzom amatorom skoki adrenaliny. Piękna pogoda i fantastyczna trasa wytyczona w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, sprawiła że wyścig ten na długo zostanie zapamiętany wśród uczestników.

Nas oczywiście nie mogło tam zabraknąć. Team Bike2B.pl szlifował formę przed zbliżającym się „Engadin Rad Marathon” a wszyscy zainteresowani zdobywali informacje na temat wyjazdów rowerowych organizowanych przez nasze biuro.

 

Najlepszym kolarzem okazał się Dariusz Batek (CST MTB Team), który wygrał trzeci wyścig tegorocznej edycji Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Do samego końca musiał walczyć z dwoma zawodnikami JBG-2 Professional Team – liderem klasyfikacji generalnej cyklu – Wojciechem Halejakiem i mistrzem Polski MTB – Adrianem Brzózką.

Wśród kobiet niemal cały dystans jechały ze sobą równo Anna Sadowska (Volkswagen Samochody Użytkowe) i Anna Urban (Stowarzyszenie Łódzkiego Towarzystwa Cyklistów). Ostatecznie lepsza o sekundę okazała się ta pierwsza. Choć na mecie przyznała, że to przypadek.

 

Maraton Vienna Life Lang Team w Gdańsku zaliczany był do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. Kolejna edycja odbędzie się już 1 lipca także na Pomorzu. Gospodarzem wyścigu będzie malownicza Krokowa. Serdecznie zapraszamy do ścigania i do odwiedzenia naszego stoiska.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.