Tour de Pologne amatorów 2017

Tour de Pologne Amatorów 2017: relacja z wyścigu

Tegoroczna edycja Tour de Pologne amatorów odbyła się 04.08.2017 w Bukowinie Tatrzańskiej i udała się wyśmienicie - piękna pogoda, ponad dwa tysiące uczestników i nowa niezwykle ciekawa trasa dały naprawdę świetną imprezę. Na miejscu nie zabrakło również Bike2B.pl

 

Amatorski wyścig prowadził dokładnie po tej samej trasie co królewski etap „dużego” Tour de Pologne dla zawodowców. Różnica polegała jedynie na tym, że amatorzy do pokonania mieli jedną pętlę zamiast dwóch. Dodatkowo rozegrano również mistrzostwa polski energetyków, strażaków oraz policjantów. Pogoda dopisała, a wszyscy nasi zawodnicy dotarli do mety cali i szczęśliwi. W miasteczku wyścigu stoisko Bike2B.pl cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród uczestników wyścigu, którzy chętnie rozmawiali z nami o wyjazdach rowerowych.

Zwycięzcą został Piotr Tomana, który zdeklasował swoich przeciwników. Wśród kobiet najlepsza okazała się Marta Balcerzak. Świetnie zaprezentował się również Czesław Lang zdobywając zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia tego niezwykle trudnego wyścigu i zapraszamy za rok na kolejną edycję.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.