Super oferta na Halloween!

Super oferta na Halloween!

Promocja ważna 01.11.2015 do 12.11.2015. Hu! Hu! Ha! Przeszło lato, idzie zima, nic narciarza nie zatrzyma. Specjalne ceny w listopadzie na wyjazdy narciarskie w Alpy i Pireneje samolotem z Katowic, Warszawy, Gdańska i Poznania.

 

 

 

Wyjątkowo atrakcyjne warunki rezerwacji:

  • Ceny obniżone nawet  do 600 PLN na parę
  • Gratis stylowe bandany marki Viking
  • Odbierz swój wyjazd  i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

 

Regulamin promocji:

Regulamin - promocja listopadowa nr 5-2015.pdf 175.2 KB

 

 

W pierwszym tygodniu grudnia, gdy pogoda stała, będzie zima długo biała…przewidują to najstarsi górale i nas to oczywiście bardzo cieszy. Na początek sezonu polecamy ogromny narciarski świat Drogi Mlecznej, który w pełnej gotowości czeka na pierwszych miłośników świeżego puchu.

 

Region Via Lattea  to trzeci co do wielkości teren narciarski Włoch. Malownicze widoki, rozwinięta infrastruktura narciarska oraz bogate zaplecze hotelowe, gastronomiczne i rozrywkowe sprawiają, że ośrodek stanowi doskonały cel zimowego wyjazdu.

 

7 dni z przelotem i skipasem w Residence Villaggio Olimpcio **** - już od 2 630 PLN/os.

 

Białe szaleństwo nadchodzi… liczba miejsc ograniczona - nie czekaj, sprawdź szczegóły poniżej i na naszej stronie internetowej: www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.