St. Moritz - Top of the World

St. Moritz - Top of the World

St. Moritz - Top of the World, najsłynniejszy i najbardziej prestiżowy kurort zimowy na świecie. Esencja najwyższej jakości, tradycji, kompetencji i bezpieczeństwa. Właśnie tutaj, w 1935 r., zainstalowano pierwszy wyciąg narciarski na świecie.

 

Dwukrotny gospodarz Igrzysk Olimpijskich, wielokrotnie Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim i bobslejach. Wakacje w St. Moritz to nie tylko narty. To również wydarzenia sportowe i towarzyskie przyciągające bogatych i sławnych z całego świata.

 

Audi FIS Ski World Cup

Niewątpliwie największym wydarzeniem sportowym nadchodzącego sezonu zimowego będzie Puchar Świata w narciarstwie alpejskim kobiet, który zostanie rozegrany w dniach 08-10.12.2017. Panie będą konkurować w kombinacji alpejskiej oraz w Super-G.

St. Moritz jako pięciokrotny organizator pięciu mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim: 1934, 1948, 1974, 2003 i 2017 gwarantuje nam nie tylko sportowe widowisko na najwyższym poziomie ale także oferuje możliwość zastania alpejczykiem choćby na jeden dzień. W czasie Pucharu Świata odbędzie się wyścig otwarty dla publiczności Audi Ski Run: z profesjonalnym mierzeniem czasu, doskonałą infrastrukturą, barem na mecie i wieloma widzami. Każdy entuzjasta sportów zimowych poczuje się tutaj jak zawodowiec.

 

14th WinterRAID

Miłośników motoryzacji i zabytkowych pojazdów zapraszamy pod koniec stycznia w dniach 17-20.01.2018 na podziwianie 14-go WinterRAID. W samym sercu śnieżnej zimy wielu śmiałków stanie w swoich maszynach do wymagającego rajdu na trasie St. Moritz - Cortina d´Ampezzo - St. Moritz. Górskie drogi i przełęcze jak żadne inne warunki zweryfikują umiejętności kierowców i przygotowanie techniczne maszyn.

 

34th Snow Polo World Cup St. Moritz

Najbardziej prestiżowy turniej polo na świecie. Prawdziwa atrakcja w sporcie i życiu społecznym. St. Moritz jest miejscem narodzin Snow Polo: W 1985 r. odbył się tutaj pierwszy turniej a do dzisiaj Snow World Polo World Cup St. Moritz jest najważniejszym na świecie turniejem tej dyscypliny. Cztery zespoły, najwyższej światowej klasy zawodników oferują wyjątkowe widowisko na zamarzniętym jeziorze.

 

Wakacje w St. Moritz to nie tylko narty, ale również wspaniałe imprezy, życie nocne oraz wydarzenia kulturalne, sportowe i towarzyskie. Wizyta w King’s Club to prawie gwarantowane otarcie się o Claudię Schiffer, Kate Moss czy Roberta de Niro. Wyścigi konne, turnieje polo, krykiet, bobsleje oraz wiele innych wydarzeń pozwala niezwykle ciekawie spędzać czas nie tylko na stoku.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.