Snow Expo za nami

Snow Expo za nami

Tegoroczna edycja Snow Expo na Stadionie Narodowym była bardzo interesująca zarówno dla miłośników zimowych wojaży jak również poszukiwaczy nowinek technicznych. Swoje nowości sprzętowe zaprezentowały wiodące marki narciarskie i snowboardowe.
 

Wielkie zainteresowanie wzbudziły cała linia S-Lab flagowych produktów Salomona, nowa technologia Amphibio zaprezentowana przez Elan oraz super lekkie i uniwersalne buty Atomica Hawx ultra XTD.
 

Na odwieczne pytanie kupować czy wypożyczać jak zwykle trudno odpowiedzieć w sytuacji kiedy Decathlon zapowiada wyjątkowo korzystne warunki wypożyczenia nart na 7 dniowy wyjazd. Podczas imprezy na interesujących prelekcjach wybitnych gości można było pogłębić swoją wiedzę w wielu aspektach narciarstwa i snowboardu.
 

O swojej wyprawie na Mount Everest opowiedział Andrzej Bargiel, Valerjan Romanowski pobił rekord Guinessa w morsowaniu a stacje narciarskie zachęcały do szusowania na doskonale przygotowanych stokach.
 

My oczywiście zaprezentowaliśmy ofertę wyjazdów narciarskich w Alpy i Pireneje.
Największą przyjemność sprawiły nam jednak spotkania z Państwem za które serdecznie dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na zimowe wakacje w najpiękniejszych zakątkach Europy.
 

Najbliższy wyjazd to Polskie dni w Andorze gdzie serdecznie zapraszamy już od 07.12.2019.
Przelot samolotem z Warszawy i Katowic.

Obecność w Andorze zapowiedzieli już Andrzej Bargiel, Czesław Lang, Kapitan Krzysztof Baranowski i Valerjan Romanowski, który w ramach przygotowań do swojej styczniowej syberyjskiej wyprawy przyjedzie do Andory z Polski rowerem w ciągu 5 dni…oj wiele będzie się działo.

Przybywajcie!!!

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.