Rowerowe lato tylko w Sardynii

Rowerowe lato tylko w Sardynii

Już za 6 dni 17.07.2016 spotkamy się w Bukovina Resort na Tour de Pologne dla Amatorów. Damy z siebie wszystko w walce o podium. Jednak to dopiero początek przygody na dwóch kółkach, gdyż zaraz po zmaganiach z Lang Team, będziecie mogli się sprawdzić na rowerach górskich w Sardynii.

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiet 3 sesji MTB po skalistych ścieżkach i wybrzeżach Capo Caccia, aby jeszcze bardziej urozmaicić 7 dniowy pobyt na Sardynii. Dodatkowy pakiet z 3 x MTB dostępny do wyjazdów od 16.07.2017 do 17.09.2016 w opcjach świadczenia dodatkowe w formularzu rezerwacyjnym pod przeloty z Warszawy i Katowic. Cena 800 zł/os. Wszystkich, którzy kochają rowery górskie i chcą spróbować swoich sił na górzystych trasach czeka mocne uderzenie adrenaliny, a na deser niesamowite widoki.

>> Więcej szczegółów


Dodatkowo mamy dla Was kod rabatowy na wszystkie wyjazdy rowerowe Bike2b.pl. Złóż zamówienie do 25.07.2016 wpisując w formularzu rezerwacyjnym kod: „TDP199”, a otrzymasz rabat 100 zł/os. Nie przegap takiej okazji.

 

 Szczegóły promocji dostępne w regulaminie:


    Regulamin - promocja rowerowa nr 2.pdf 219.3 KB
     


Rowery to najlepszy sposób na aktywny wypoczynek. Podejmij wyzwanie, podkręć adrenalinę i naciesz oczy niezapomnianym krajobrazem.


Ta przygoda na długo pozostanie w twojej pamięci.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.