Przeloty trampingowe

Przeloty trampingowe do Barcelony oraz do Bergamo, to oferta dla narciarzy zainteresowanych wykupieniem biletu lotniczego wraz z pakietem bagażowym, umożliwiającym zabranie sprzętu sportowego do samolotu. Dedykowana jest osobom, które zdecydowane są na organizację wyjazdu we własnym zakresie.

 

Nasz bilet lotniczy to gwarancja stałej ceny wraz z rozszerzonym pakietem bagażowym, bez jakichkolwiek dopłat oraz konieczności odprawy przez internet.

 

PRZELOT TRAMPINGOWY DO BARCELONY

 

  • WAW-BCN-WAW  CENA: 1960 PLN/os.
  • KTW-BCN-KTW   CENA: 1550 PLN/os.
  • GDN-BCN-GDN   CENA: 1720 PLN/os.
  • WRO-BCN-WRO  CENA: 1580 PLN/os. 

 

PRZELOT TRAMPINGOWY DO WŁOCH

 

  • GDN-BGY-GDN    CENA: 1340 PLN/os.
  • WAW-BGY-WAW  CENA: 1540 PLN/os.

Cena biletu zawiera: przelot w obie strony liniami lotniczymi Wizz Air (samolot rejsowy), bagaż podręczny mały 10 kg, bagaż podręczny duży 10 kg (możliwość nadania do luku bagażowego), bagaż rejestrowany 20 kg, oraz przewóz sprzętu sportowego (1 para nart lub deska snowboardowa) w pokrowcu.

 
Ponadto istnieje również możliwość wykupienia transferu z lotniska w Barcelonie do wybranych miejscowości w ośrodkach narciarskich Grandvalira i Pal Arinsal, we Włoszech do ośrodków: Val di Sole, Madesimo, Montecampione, Monterosa, La Thuile, Via Lattea, Engandin St. Moritz.


Zapraszamy do kontaktu!

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia: +48 (34) 3513303, +48 (34) 3510010. 


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.