Promocja wrześniowa wyjazdów w Alpy i Pireneje

Promocja wrześniowa wyjazdów w Alpy i Pireneje

Uwaga, uwaga... nowe obniżki i niespodzianki w Infoski.pl! Na początek września rozdajemy w prezencie profesjonale skarpety narciarskie ze srebrną nitką marki JJW. My w tych skarpetkach zasuwamy cały czas, bo przecież trzeba jakoś wyglądać. Wakacje powoli się kończą i czas najwyższy poważnie pomyśleć o białym szaleństwie. Szusowanie w blasku słońca po białym, puszystym dywanie, ostrygi i szampan na stokach Alp i Pirenejów to kwintesencja narciarskiego stylu życia, którą już teraz proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Oferta promocyjna dostępna w okresie od 01.09 do 15.09.2015.

 

Dla wszystkich marzących o zaśnieżonych stokach mamy wyjątkowe warunki rezerwacji:

  • Ceny obniżone nawet do 600 PLN na parę
  • Pierwsza rata tylko 200,00 PLN/os.
  • Dla pierwszych 100 uczestników promocji w prezencie profesjonalne skarpety narciarskie marki JJW.

 

Szczegóły dostępne w regulaminie:

Regulamin - promocja wrzesniowa nr 3-2015.pdf 216.5 KB

 

Już teraz zaczynamy wielkie odliczanie do kolejnej edycji Polskich Dni w Andorze, które odbędą się w drugim tygodniu grudnia. To jedyna taka niepowtarzalna okazja do szusowania z gwiazdami po stokach Pirenejów oraz do szampańskiej zabawy przy muzyce na żywo. Psie zaprzęgi, gokarty, shopping w stolicy, to jedne z wielu poza narciarskich atrakcji jakie dla Państwa przygotowaliśmy!

 

Rodziny z dziećmi oczywiście zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na terminy ferii zimowych. Proponujemy ośrodek narciarski w Montecampione już od 1590 PLN/os. Resort położony jest najbliżej lotniska w Bergamo, a komfortowe apartamenty zlokalizowane są przy samym wyciągu. Łagodny klimat oraz przyjazne dzieciom trasy zjazdowe to doskonała oferta dla narciarzy z małymi pociechami!

 

Królowa śniegu już szykuje się na wielki powrót i czeka na pierwszych spragnionych świeżego, białego puchu! Wczesna rezerwacja to dostępność wszystkich ofert i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej stronie www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.