Promocja na długi weekend 09-11.11.2013

Promocja na długi weekend 09-11.11.2013

Promocja na długi weekend 09-11.11.2013

 

Wyjątkowa okazja dla osób, które złożą rezerwację wyjazdu na narty w dniach 09-11.11.2013

 

Każdy uczestnik wyjazdu otrzyma w prezencie termoaktywne skarpety narciarskie marki IQ–SPORT.

 

Skarpety wykonane są z wysokiej jakości, bardzo lekkiego i antyalergicznego włókna Thermolite. Skutecznie transportują wilgoć na zewnątrz stopy, gwarantując doskonałą izolację i pełną swobodę ruchu. Profilowane na prawą i lewą stopę.

 

UWAGA!!!

Zanim założysz swoje wymarzone nowiutkie skarpety narciarskie marki IQ...

 

Zadbaj o swoje stopy i staraj się jak najczęściej chodzić na bosaka po mokrej trawie, kamieniach lub piasku; taki zabieg możesz stosować nawet wtedy, gdy temperatura na dworze spada do kilku stopni powyżej zera; nie przejmuj się, że masz zimne stopy: rozgrzeją się podczas ćwiczenia; zacznij od minutowych seansów, potem stopniowo wydłużaj do 5-10 minut; po tym czasie wróć do domu i natychmiast włóż suche ciepłe skarpetki!!!

 

Na bosaka po szronie i śniegu?

To zabieg nie tylko dla morsów; stopy podczas niego rozgrzewają się tak, że masz uczucie "płonięcia": to sygnał, że polepszyło się ich ukrwienie i krążenie w całym organizmie; możesz biegać po śniegu dopiero wtedy, kiedy oswoisz się już z zimnem przez domowe zabiegi; przed rozpoczęciem seansu wykonaj kilka ćwiczeń na rozgrzewkę, na przykład podskoków i przysiadów, po czym zdejmij buty i skarpetki i biegaj po oszronionej trawie lub śniegu przez minutę-dwie; potem natychmiast włóż ciepłe skarpetki i buty; wędrówki po śniegu nie uprawiaj podczas wietrznej pogody ani wtedy, gdy jesteś przeziębiona.

 

Można również w wodzie

... deptanie to łatwy do stosowania w domowych warunkach sposób hartowania; napełnij wannę (lub dużą miskę) zimną wodą (temp. około 10-15°C, możesz też wrzucić do niej kilka kostek lodu z zamrażalnika); woda powinna ci sięgać do połowy łydek; wejdź do wanny i depcz w wodzie, podnosząc stopy powyżej jej lustra; zacznij od jednej minuty i stopniowo dochodź do pięciu; po tym czasie strząśnij wodę z nóg, włóż ciepłe skarpetki i biegaj po pokoju, aż stopy się rozgrzeją; jeśli źle znosisz niską temperaturę, zacznij od letniej wody i stopniowo dolewaj do niej zimną.

 

Na tak przygotowane stopy wciągnij nowe skarpety marki IQ. Na skarpety włóż buty narciarskie, buty wepnij w narty i szusuj do upadłego na swoich niezniszczalnych stopach.

 

Hartuj swoje stopy i trening rozpocznij już dzisiaj.

 

Marka IQ-SPORT to wiadący polski producent bielizny termoaktywnej i skarpet sportowych nagrodzony złotym medalem targów Sport - Zima Kielce 2013

 

Więcej info o produktach firmy na www.iq-sport.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.