PROMOCJA MIKOŁAJKOWA „WHITE WEEK” - Prezenty dla wszystkich !!!

Zarezerwuj wyjazd na narty samolotem z Warszawy lub Katowic do Włoch lub Andory. W wyjątkowej promocji Mikołajkowej WHITE WEEK w cenie wyjazdu otrzymasz innowacyjne produkty do „noontropowej” aromaterapii…

 

Unikalna promocja dla osób rezerwujących wyjazdy w okresie od 01.12.2021 do 10.12.2021. Dotyczy ona wszystkich wyjazdów w sezonie Zima 2021/22 do Włoch i Andory. Przelot samolotem co tydzień z Warszawy i Katowic od 10.12.2021 do 30.03.2022.

 

Black week i cyber monday…już dawno za nami. Teraz pierwsze 50 osób, które wykupi wyjazd narciarski w okresie od 01.12.2021 do 10.12.2021 w promocji „WHITE WEEK,” otrzyma dla wszystkich uczestników wyjazdu prezent mikołajkowy z serii innowacyjnych produktów „nootropowej” aromaterapii.

 

Seria N-ACTIVE OIL marki OPTIMA NATURA, to sztuka zapachu, który poprawi Ci nastrój i wpłynie pozytywnie na Twoje ogólne samopoczucie. Eksperci Optima Natura na bazie przeprowadzonych doświadczeń, stworzyli współczesną i odpowiednio dopasowaną recepturę unikalnych mieszanek. Ich indywidualne olfaktoryczne właściwości i dobrany zapach zapewniają wyjątkowe wrażenia i pobudzają zmysły. Współczesny styl życia, stres pracy i wymuszonej rywalizacji, obowiązki domowe, intensywna aktywność fizyczna lub odwrotnie jej notoryczny brak oraz nadmiar trafiającej do nas zewsząd informacji obciążają nasz układ nerwowy. Jakby tego było mało to jeszcze ta pandemia!

 

Podaruj sobie energię, spokój i koncentrację. Ciesz się unikalnym zapachem, zamknij oczy i poczuj jak ogarnia Cię błogość i magia aromaterapii…odleć na narty!

 

Podaruj sobie mentalny spokój i rezerwuj wyjazd do 10.12.2021 na www.infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.