Promocja Mikołajkowa 06.12.2016 - 12.12.2016.

Promocja Mikołajkowa 06.12.2016 - 12.12.2016.

Św. Mikołaj już dotarł do Infoski.pl i jesteśmy  w pełnej gotowości do rozdawania wyjątkowych prezentów. Specjalne obniżki do La Thuile - Mt. Blanc, Moterosa Ski oraz Via Lattea z przelotem z Warszawy do Turynu oraz na ferie zimowe do Andory z przelotem z Katowic oraz Poznania.

 

 

 

Wyjątkowo atrakcyjne warunki rezerwacji:

  • Ceny obniżone do 600 PLN na parę
  • Obniżone ceny na oferty z przelotem do Turynu
  • Oferta specjalna na ferie do Andory
  • Ceny już od 2690 PLN/os.

 

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji:

 Regulamin - promocja mikolajkowa nr 8-2016.pdf

 

Andora Grandvalira – HOT News!

Wielkie otwarcie sezonu odbyło się w sobotę 03.12.2016

Czynnych jest 139 km tras w 6 sektorach. W El Tarter zagrał DJ Wally Lopez z Ibizy i francuski szampan Veuve Clicquot lał się strumieniami. To świetny prezent mikołajkowy szczególnie dla uczestników Polskich Dni w Andorze, które odbędą się w dniach 11-18.12.2016 oraz dla osób, które chciałyby zaplanować ferie rodzinne w naszej wyjątkowej promocji z rabatem 200 PLN/os.

 

Włoskie ośrodki narciarskie dostępne prosto z Turynu z rabatem 300 PLN/os.

Męczą Cię długie podróże autem? Chciałbyś poznać najbardziej prestiżowe rejony narciarskie, w których swoich sił próbowali najwytrawniejsi narciarze świata? Jeśli tak, to nasza mikołajkowa promocja będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki przelotom z Warszawy do Turynu szybko i sprawnie dotrzesz do tak kultowych miejsc jak: Via Lattea, La Thuile i Monterosa, gdzie idealne tereny do freeridu oraz olimpijskie trasy narciarskie usatysfakcjonują najbardziej wymagających narciarzy. Nie czekaj liczba miejsc z rabatem 300 PLN/os. ograniczona!

 

Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej stronie www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.