Polskie dni w Andorze - Grandvalira Andora - Bezpieczne szusowanie w Pirenejach.

Rozpoczęcie sezonu zima 2020/21

Polskie dni w Andorze - Grandvalira Andora - Bezpieczne szusowanie w Pirenejach.

 

07 -14.12.2020 samolotem Wizz Air z Warszawy i 08 - 15.12.2020 z Katowic.

 

Zima 2020/21 nadejdzie niebawem i trudno nam sobie wyobrazić, aby korona wirus pokrzyżował nasze narciarskie plany. Postarajmy się nie ignorować zagrożeń, ale jednocześnie świadomie dokonajmy właściwych wyborów i żyjmy normalnie. W tym sezonie rozpoczęcie sezonu planujemy w Andorze w Pirenejach – sprawdź: szczegółowy program wyjazdu.

 

W maleńkim księstwie Andory w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców podjęto szczególne działania mające zapewnić Państwu radość z szusowania. Wszyscy mieszkańcy kraju zostali poddani kwarantannie i przeszli testy na obecność wirusa. Na terenie księstwa w miejscach publicznych, sklepach i restauracjach przestrzegany jest skrupulatnie przepis o noszeniu maseczek i zachowaniu dystansu społecznego. W autokarach ilość pasażerów nie może być większa niż 50%. W samolotach i na lotnisku maseczki również są obowiązkowe a samoloty Wizz Air są dezynfekowane po każdym locie. Podróż w takich warunkach jest na pewno bezpieczniejsza niż skupiska ludzi wśród których przebywamy i żyjemy na co dzień. Pamiętajmy o tym, że na rozległych trasach narciarskich i na wyciągach z dużą przepustowością nie ma kolejek i kontakt z innymi osobami jest bardzo ograniczony. Każdy z uczestników wyjazdu dodatkowo otrzyma pakiet bezpieczeństwa w którym znajduje się maseczka, środek do dezynfekcji oraz zestaw probiotyków Sanprobi Active&Sport, który wzmocni naszą odporność.   

 

W tym roku podczas Polskich dni w Andorze odpowiedzialnie zrezygnowaliśmy ze zbiorowych imprez integracyjnych, tak aby każdy bezpiecznie mógł się nacieszyć jazdą na nartach w blasku słońca. Podczas pobytu zapewnimy Państwu atrakcje, które uczynią pobyt nie mniej ciekawy niż to bywało wcześniej. Do programu pobytu wprowadziliśmy całodniową wycieczkę autokarem do Arcalis - nowego sektora narciarskiego, który w ubiegłym roku został przyłączony do ośrodka narciarskiego Grandvalira. Oczywiście tradycyjnie rozegrany zostanie slalom Gigant, a w Pałacu sportów zimowych w Canillo odbędą się wyścigi gokartów. Wszystkie aktywności zorganizujemy z zachowaniem należnego bezpieczeństwa, tak by uczynić Państwa wyjazd atrakcyjnym i niezapomnianym przeżyciem.                           

 

Grandvalira Andorra to rozmach i innowacje

 

Największy ośrodek narciarski w Pirenejach to 240 km tras narciarskich, 300 słonecznych dni w roku i największa wolnocłowa strefa w Europie. Dojazd z lotniska w Barcelonie zajmuje ok 3h.

 

Tutaj Liczby mówią same za siebie: 1926 ha terenów narciarskich położonych na wysokościach 1710-2640 m n.p.m., 240 km wytyczonych i zawsze świetnie przygotowanych tras, łącznie 90 nowoczesnych wyciągów o przepustowości ponad 100 000 osób na godzinę i 1024 armatki śnieżne obejmujące swoim zasięgiem 65% tras. Najwyższej klasy snowparki oraz jedyny w swoim rodzaju narciarski park rozrywki dla dzieci, zapewniający zabawowe formy nauczania narciarstwa dla najmłodszych. Górskie restauracje, bary szybkiej obsługi, otwarci kelnerzy oraz słoneczna pogoda zachęcają do relaksu. Rozległość i różnorodność terenów narciarskich umożliwia spędzenie udanych wakacji zarówno ekspertom jak i osobom początkującym. Na ambitnych czekają perfekcyjnie przygotowane trasy z homologacją FIS, rozległe tereny do jazdy poza trasami i wyprawy Heli Ski. Osoby początkujące lub traktujące narciarstwo bardziej rekreacyjnie znajdą przestrzenne, szerokie i łagodne stoki, na których można się cieszyć długimi zjazdami bez obawy o rozwinięcie nadmiernej prędkości. Nie ma drugiego miejsca w Europie, gdzie na torze śniegowym na wysokości 2250 m n.p.m. można przetestować najnowsze modele samochodów Land Rover! Ośrodek narciarski Grandvalira został zagospodarowany z wielkim rozmachem i z wykorzystaniem wszystkich najlepszych światowych wzorców.
Andora to nie tylko egzotyka w rytmie flamenco i śródziemnomorska fiesta w katalońskim stylu. To przede wszystkim wielkiej klasy ośrodek narciarski, zapewniający doskonałe wakacje zimowe za przystępną cenę. Do zobaczenia na słonecznych stokach w Pirenejach.
sprawdź: Szczegółowy program wyjazdu.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.