Pierwszy śnieg w Alpach i Pirenejach

Pierwszy śnieg w Alpach i Pirenejach

Nagłe ochłodzenie i mamy pierwszy niezapowiadany opad śniegu.
 

Zima zaskoczyła nas wcześniej niż zwykle. Od 08.09 w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach Grandvalira Andorra mamy prawdziwą zimę. Nikt wprawdzie jeszcze nart nie założył ale opady śniegu już we wrześniu to zwiastun zimy, która przyjdzie do nas niebawem. To znak dla narciarzy, że już czas przygotować sportową formę i sprzęt bo może się okazać ze będzie przydatny wcześniej niż zwykle. Opady śniegu odnotowaliśmy również w Alpach w regionie Ponte di Legno Tonale tam też spadło kilkanaście centymetrów świeżego śniegu.
 


Miła, biała, puszysta niespodzianka to zachęta do skorzystania z naszej wrześniowej promocji babie lato i rabatu na wyjazd zimowy w kwocie 150 PLN/os.
 

Już w Grudniu zapraszamy na Polskie dni w Andorze które odbędą się od 08 - 15.12 w ośrodku narciarskim Grandvalira oraz do Włoch gdzie pierwszy wyjazd do Ponte di Legno Tonale planujemy w terminie 06 - 13.12.2019 z przelotem z Gdańska.
 

W obu ośrodkach zarówno w Alpach i Pirenejach śnieg już jest i ośrodki pracują pełną parą na powitanie narciarzy z Polski.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.