Październik miesiącem rewolucji cenowej

Październik miesiącem rewolucji cenowej

Październik miesiącem rewolucji cenowej… na rozpoczęcie jesieni nowe obniżki na wyjazdy narciarskie w Alpy i Pireneje! Upalne i słoneczne lato przechodzi powoli do historii i coraz większymi krokami nadchodzi królowa śniegu. Październik to najlepszy czas, aby pomyśleć o delikatnym białym puchu, szerokich słonecznych trasach narciarskich i niezapomnianych chwilach relaksu w gronie przyjaciół. Na dobry początek jesiennego przesilenia rewolucjonizujemy nasze ceny i czekamy na wszystkich stęsknionych pierwszego tchnienia zimy.

 

Oferta promocyjna dostępna w okresie od 01.10.2015 do 14.10.2015.

 

Dla wszystkich marzących o zaśnieżonych stokach mamy wyjątkowe warunki rezerwacji:

  • Ceny obniżone nawet do 400 PLN na parę
  • Parking przy lotnisku gratis
  • Ubezpieczenie Superski z OC gratis

 

Szczegóły dostępne w regulaminie:

 Regulamin - promocja pazdziernikowa nr 4-2015.pdf 214.3 KB

 

 

Od października zaczynamy wielkie odliczanie do rozpoczęcia sezonu narciarskiego 2015/16! Pierwsze wyjazdy już od 04.12.2015 w super ofercie freeski i z rabatem aż 200 PLN od osoby. Polecamy wyjazdy do Madesimo i Val di Sole, które gwarantują grudniowe szusowanie na najwyższym poziomie i zasługują na uwagę zarówno tych, co byli już wszędzie, jak i tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem alpejskim.  Valchiavenna i Dolina Słońca to zimowa klasyka, która przyciąga od lat.

 

Andora to małe księstwo z wielkim potencjałem. Grandvalira oraz Vallnord to dwa ośrodki narciarskie i ponad 300 km tras zjazdowych. Coraz więcej osób docenia egzotykę i walory tego regionu, który znajduje się zaledwie 3 godziny drogi od lotniska w Barcelonie. Górskie restauracje, bary szybkiej obsługi, wyluzowani kelnerzy oraz słoneczna pogoda zachęcają do relaksu. Rozległość i różnorodność terenów narciarskich umożliwia spędzenie udanych wakacji zarówno ekspertom jak i osobom początkującym. Ceny na wyjazdy do Andory obniżamy nawet do 400 PLN na parę. Oferty dostępne z przelotem z Katowic, Warszawy, Gdańska i Poznania.

 

Wczesna rezerwacja to dostępność wszystkich ofert i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej stronie www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.