Odlotowa promocja Halloweenowa

Odlotowa promocja Halloweenowa

Dla wszystkich amatorów białego szaleństwa, którzy postanowią skorzystać z naszej oferty wyjazdów do Włoch mamy specjalny rabat w wysokości 400 PLN na parę. Aby odebrać zniżkę wystarczy podczas składania rezerwacji podać kod: PRM333. Dodatkowo gratis parking przy lotnisku i świetnie uszczelniające odzież narciarską impregnaty marki NikWax.

 

Oferta promocyjna dostępna od 27.10.2016 do 07.11.2016

 

  • Rabat 400 PLN na parę
  • Gratis parking przy lotnisku
  • Gratis impregnaty do odzieży narciarskiej marki NikWax
  • Ceny już od 1750 PLN/os.

 

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji:

Regulamin - promocja hallowenowa nr 6-2016.pdf 334.4 KB

 

 

Włoskie ośrodki narciarskie dostępne prosto z Turynu i rodzinne ferie w Montecampione.

 

Męczą Cię długie podróże? Szukasz idealnego miejsca na rodzinne szusowanie? A może chciałbyś poznać rejony w których swoich sił próbowali najlepsi narciarze świata? Jeśli tak, ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Dzięki przelotom z Warszawy do Turynu szybko i sprawnie dotrzesz do tak kultowych miejsc jak: Via Lattea, La Thuile i Monterosa, gdzie idealne tereny do freeridu  oraz olimpijskie trasy narciarskie usatysfakcjonują najbardziej wymagających narciarzy. Dla poszukiwaczy białego szaleństwa w rodzinnym gronie i przystępnej cenie idealny region to Montecampione z Rezydencją La Splaza bezpośrednio przy wyciągu, gdzie latamy z Katowic, Gdańska i Warszawy. Nie czekaj liczba miejsc ograniczona!

 

 

Polskie Dni w Andorze – ostatnie miejsca z Gdańska!

Wylot w niedzielę 11.12.2016-18.12.2016

 

Polskie Dni w Andorze, to perfekcyjny moment na rozpoczęcie sezonu narciarskiego w doborowym towarzystwie. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji takich jak: slalom gigant, wyprawa skitourowa z Czesławem Langiem, koncert Radia Luxemburg i wiele innych. Ponadto jest to idealny czas na zakupy w strefie wolnocłowej, z myślą o świątecznych prezentach. UWAGA: zostało ostatnie 7 miejsc z Gdańska na skorzystanie z tej niepowtarzalnej okazji.

 

Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej stronie www.infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.