Nowe produkty Fitletic.

Nowe produkty Fitletic.

Nowe produkty Fitletic.

 

 

obraz

 

Fitletic to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji pasów i akcesoriów do biegania. Produkty Fitletic posiadają wiele unikatowych rozwiązań przydatnych w codziennych treningach. Wykonane z wysokiej jakości neoprenu, idealnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają właściwości „water resistant”.

Fitletic to odpowiedź na to czego nie oferują podobne produkty konkurencyjnych marek. Wszystkie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, i co najważniejsze, charakteryzuje je wysoka jakość wykonania.

 

obraz

 

W najnowszej kolekcji Fitletic dostępne są już pokrowce na ramię ARM06 przeznaczone do dużych telefonów typu: iPhone 6 i Samsung Galaxy S5. Perfekcyjnie zaprojektowane, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

obraz

 

Ciekawym rozwiązaniem jest również HYDRAPALM - nowy bidon z pokrowcem na telefon. Idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć w dłoni butelkę z wodą a jednocześnie swój ulubiony telefon w zasięgu wzroku. Bidon posiada zawór ciśnieniowy. Produkt sprawdzi się podczas biegania i w czasie jazdy na rolkach. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

 

obraz

Szczegóły na stronie www.conceptsport.com.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.