LATO 2016 - Sardynia

LATO 2016 - Sardynia


Na początek zapraszamy na Sardynie - boską wyspę!

 

 

To Grecy i Fenicjanie nazwali ją „Sandalon”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza ślad odciśnięty przez boską stopę. Powodem jest oczywiście kształt wyspy. Ponad 1800 km urozmaiconej linii brzegowej z urokliwymi wysepkami, to nie wszystko co ten gorący kawałek lądu ma nam do zaoferowania.

 

Piaszczyste plaże, skalne klify i malownicze zatoczki zatopione w krystalicznie czystym morzu. To właśnie tu przyjeżdżają z całego świata turyści spragnieni zadziwiających widoków, wspaniałego jedzenia i znakomitego wina.

 

Nasza oferta to 7 dniowy pakiet z przelotem samolotem z Katowic i Warszawy do Alghero. W cenie wyjazdu wliczony jest bagaż podręczny 10 kg, bagaż rejestrowany 20 kg oraz gratisowo sprzęt sportowy. To Ty decydujesz czy będzie to rower, kije golfowe, sprzęt wspinaczkowy, sprzęt do nurkowania, surfing a może leżak plażowy? Zapakuj swoje ulubione gadżety i ruszaj po przygodę.

 

Zaplanuj swoje idealne wakacje już dziś. Leniwe plażowanie lub aktywny wypoczynek wszystko zależy od Ciebie!

 

Oferta na Sardynię dostępna z przelotami z Katowic i Warszawy do Alghero – wyloty w każdą sobotę od 18.06.2016 do 10.09.2016

 

Szczegóły oferty dostępne na www.infoski.pl/sardynia

 

7 dni z przelotem - już od 1860 PLN/os.

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami… Sardynia już czeka na pierwszych spragnionych słońca turystów.

 

Wczesna rezerwacja to dostępność wszystkich ofert i atrakcyjne ceny wyjazdów. Zachęcamy do składania rezerwacji już teraz.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.