Kryterium pierwszego śniegu - Snow Expo na Stadionie Narodowym za nami.

Kryterium pierwszego śniegu - Snow Expo na Stadionie Narodowym za nami

Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegły weekend odwiedzili nas w Warszawie na targach Snow Expo. Czas upłynął w atmosferze rozmów o ambitnych planach narciarskich na zbliżający się sezon.

 

Atmosfera była gorąca bo oprócz tematów podróżniczych można było zapoznać się z nowinkami sprzętowymi i dotknąć najlepszych produktów wiodących producentów sprzętu narciarskiego.

 

Udało się oczywiście wygospodarować trochę czasu na aktywność ruchową. Slalom gigant trenowaliśmy na symulatorze. Prawdziwy śnieg oczekiwał na wszystkich przed Stadionem Narodowym gdzie na nartach biegowych poczuliśmy atmosferę prawdziwej zimy. Korzystając z możliwości kontaktu z pierwszym śniegiem testowaliśmy nasze nowe stroje narciarskie czeskiej marki KILPI, które w tych warunkach spisywały się oczywiście świetnie. Pod doskonałe laminaty z membrany SIBERIUM-NANO wrzuciliśmy bieliznę z wełny merynosa marki DEVOLD i już wiemy, że nie mamy powodów aby obawiać się zimy. Więcej o jakości produktów obu marek opowiemy Wam już w przyszłym tygodniu ponieważ przetestujemy je już w prawdziwych wysokogórskich warunkach w Andorze. W Pirenejach jest już dużo śniegu i najbliższy tydzień zapowiada się wyśmienicie.

 

Na targach odwiedziło nas szerokie grono osób zainteresowanych turystyką narciarską a wśród nich znaleźli się prezez PZN Apoloniusz Tajner i aktorzy Magda Schejbal, Piotr Zelt i Karol Strassburger.

 

Kolejne wieści SNOW PATROLU z rozpoczęcia sezonu narciarskiego już w przyszłym tygodniu bo niebawem wyruszymy na trasy w ośrodkach narciarskich Vallnord i Grandvalira w Andorze. 

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.