Kilpi - doskonałe stroje narciarskie z technologią Siberium


Kilpi  - doskonałe stroje narciarskie z technologią Siberium
 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wiodącego producenta odzieży outdorowej wchodzącej dopiero na polski rynek. Firma Kilpi, bo o niej mowa, przyjęła wyzwanie i stworzyła markę nie tylko odzieży outdoorowej, ale i akcesoriów. Nazwa Kilpi w języku fińskim oznacza tarczę, której synonimem są ich produkty, dzięki którym będziesz bezpieczny nawet w najbardziej surowych warunkach. Marka Kilpi swoją filozofią nawiązuje do kultury i wierzeń ludów i mitycznych bohaterów dalekiej Północy. I trzeba przyznać, że znakomicie udało im się połączyć mityczne piękno bezkresnej Północy z bezkompromisową jakością.
 

Odzież outdoorowa musi być przede wszystkim funkcjonalna i niezawodna. Podstawą wysokiej jakości Kilpi jest znakomite wykonanie, dopracowane detale i wybór najbardziej odpowiedniej technologii. Stworzyli nowoczesny i zaawansowany materiał Siberium®, który ma za sobą ponad dziesięć lat ewolucji. Siberium® zapewnia niezawodną ochronę przed wpływami zewnętrznymi oraz nieograniczony komfort poruszania się w każdych okolicznościach. Szeroka gama materiałów Siberium® zapewnia wybór najbardziej odpowiedniej i wygodnej ochrony dla wszelkich aktywności. W ekstremalnych warunkach Północy, została opracowana unikalna linia Siberium® NANO. Wykorzystując nowoczesną nanotechnologię stworzono znacznie cieńszy i bardziej elastyczny niż standardowe materiał. Podstawową cechą wysokiej jakości towaru jest niezrównana elastyczność i maksymalna funkcjonalność. Kilpi idzie dalej wykorzystując tkaniny i materiały japońskiej firmy Toray, z prawie 90-letnią tradycją, tworzą absolsutną elitę na rynku, a gama produktów z systemem ratowniczym i lawinowym Recco zapewnia najwyższe bezpieczeństwo na stoku, jak i poza nim.
 

Od 2016 roku Kilpi rozszerzyło asortyment o kolekcję odzieży rowerowej - lekkie oddychające kurtki, koszulki i spodenki rowerowe, skarpety i rękawiczki. Letnia kolekcja nie zapomniała także o biegaczach. W asortymencie Kilpi znajdziesz kompletny strój na zimę i lato, akcesoria i drobiazgi. Ubierzesz się zarówno na wędrówkę w góry i na wycieczkę do miasta. W ofercie znajdują się specjalnie zaprojektowane, designerskie kurtki, świetnie dopasowane spodnie, funkcjonalna bielizna, stylowe i modne T-shirty oraz stroje kąpielowe i klapki. Gdy rozpoczynasz poranek od jazdy na nartach, a po przyjemnym dniu spędzonym na świeżym powietrzu odwiedzasz ulubiony klub ze swoimi przyjaciółmi, gdy spędzasz leniwe letnie popołudnie z rodziną nad morzem, czy chłodne poranki podczas łowienia ryb, każda chwila będzie przyjemniejsza w wygodnych ubraniach Kilpi.
 

Zima na Północy to chłód „Kalevali“. Legendy i mityczne postacie w nordyckiej zimowej atmosferze ożywają i dyktują warunki. Jeśli zaufasz marce Kilpi, będzie twoją tarczą przed chłodem, byś w pełni cieszył się z przekraczania własnych granic i radością dzielenia się wyjątkowymi chwilami z najbliższymi.
 

Dokonaj właściwego wyboru na: http://www.kilpisports.com.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.