okulary GOGGLE

GOGGLE Okulary sportowe dla aktywnych

Zaawansowana technologia produkcji oraz doskonały design okularów sportowych GOGGLE stanowi o sukcesie marki, która  nieustannie wzbudza zainteresowanie profesjonalistów z całego świata. Atutem kolekcji jest niezaprzeczalnie jej bogactwo, różnorodność oraz pasja w projektowaniu każdego modelu. Każdy z produktów tworzony jest z ogromną starannością, przy jednoczesnym wykorzystaniu najwyższej jakości technologii.

Wieloletnie doświadczenie oraz fascynacja sportami letnimi i zimowymi sprawiają, że okulary sportowe GOGGLE dedykowane są przede wszystkim profesjonalistom chcącym osiągać więcej. Szeroki asortyment kolekcji doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju sportach rowerowych, biegowych, wodnych oraz w narciarstwie biegowym, zjazdowym i snowboardzie.

Okulary sportowe GOGGLE wyprodukowano z lekkich i bardzo odpornych na działania mechaniczne materiałów poliwęglanowych oraz z grilamidu używanego do produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie okularów sportowych. Grilamid cechuje zwiększona elastyczność przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich parametrów twardości.

Wykonane z poliwęglanów soczewki charakteryzują się wysoką twardością i odpornością na zarysowania, a ponadto zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. W wielu modelach z kolekcji GOGGLE zastosowano soczewki polaryzacyjne w technologii POLARIZED PROTEC G-LENS, która ogranicza do minimum wszelkie refleksy świetlne. Soczewki polaryzacyjne poprzez wzmocnienie ostrości oraz wyrazistości barw zapewniają wysoki komfort widzenia nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

W bogatym asortymencie GOGGLE znajduje się wiele modeli okularów sportowych wykorzystujących technologię LENS CHANGE G-SYSTEM. Jest to praktyczny system umożliwiający szybką wymianę soczewek w okularach, aby dostosować je do aktualnych warunków atmosferycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta marka GOGGLE ma w swojej ofercie okulary sportowe umożlwiające zamontowanie ramki optycznej. Ramka ta, dzięki możliwości osadzenia w niej szkieł korekcyjnych idealnie sprawdza się u osób z wadą wzroku.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.