Empuriabrava - zaplanuj swoją hiszpańską siestę

Empuriabrava - przedłużamy rowerowe lato

Z wielką przyjemnością  informujemy o naszej najnowszej destynacji w ofercie – Lato 2016 - Empuriabrava.

 

U nas lato nie kończy się wraz z wakacjami. Już teraz zapraszamy Państwa na Empuriabrava.

 

Empuriabrava to nadmorska miejscowość  na Costa Brava w północno-zachodniej części Katalonii znana jako hiszpańska Wenecja. Poprzecinana jest siecią sztucznych kanałów z budynkami mieszkalnymi, tworzącymi jedną z największych zamieszkałych marin na świecie. To jednocześnie miejsce gdzie spełniają się marzenia o tańcu w chmurach, dzięki ogólnodostępnym skokom Skydive. To również rodzinne strony znanego na cały świecie mistrza surrealizmu Salvadora Dali.

 

Nasza oferta to 7 dniowy pakiet z zakwaterowaniem w Empuriabrava oraz przelot samolotem z Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania. Dodatkowo w cenie wyjazdu każdy uczestnik może zabrać gratisowo jeden bagaż - sprzęt sportowy. To Ty decydujesz czy będzie to rower, surfing, kajak, sprzęt do nurkowania, a może leżak plażowy? Nie rezygnuj z swoich pasji po wakacjach. Zapakuj ulubione gadżety i ruszaj po przygodę.

 

Oferta na Empuriabrava dostępna z przelotami z Katowic, Warszawy, Poznania i Gdańska – wyloty w każdą sobotę i niedzielę od 03.09.2016 do 27.11.2016. Zaplanuj swoją hiszpańską sjestę już dziś. Leniwe plażowanie, odkrywanie historii lub aktywny wypoczynek wszystko zależy od Ciebie!

 

Wybrzeże Costa Brava to najbardziej urozmaicone krajobrazowo wybrzeże Hiszpanii. To idealne miejsce dla miłośników ruchu jak i przyrody, a także intensywnego zwiedzania. Znajdujący się tu Park Narodowy Cap de Creus to miejsce gdzie dzikie klifowe wybrzeże z rozmaitymi kamieniami i wysepkami tworzą niezliczone kształty wyrzeźbione przez wiatr i erozje morza. Urokliwe górzyste krajobrazy graniczące z szmaragdowym morzem, tworzą niepowtarzalny i nieporównywalny klimat życia w raju.

 

>> Więcej szczegółów


 

7 dni z przelotem - już od 1980,00 PLN/os.

 

Wczesna rezerwacja to dostępność wszystkich ofert i atrakcyjne ceny wyjazdów. Zachęcamy do składania rezerwacji już teraz.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.