Ekofolwark Barnowo

Ekofolwark Barnowo

Ekofolwark Barnowo

 

Receptę na długie i pogodne życie możemy wypisać sobie sami i tylko od nas zależy czy jego treścią będą antybiotyki i tabletki łykane garściami, czy otaczające nas dary natury wokół których na co dzień przechodzimy obojętnie.

 

Pałac w Barnowie posiadłość Elżbiety i Czesława Lang znajduje się na Kaszubach w ekologicznie czystej okolicy w otoczeniu przepięknych jezior lasów. Jest to fantastyczne miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku gdzie w spokoju możemy oddać się wypoczynkowi i odbudować siły witalne. Państwo Langowie zwolennicy diety wegańskiej promieniują zdrowiem i pozytywną energią, którą otaczają swoich gości. Podczas pobytu uczestnicy mają możliwość poznania walorów i smaków pysznych potraw przyrządzanych ze świeżych warzyw i owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Do tego interesujące spotkania, filmy oraz prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania się na co dzień. Podczas pobytu stosowana jest dieta i terapia naturalna oparta na metodach Dr Gersona, która daje doskonałe rezultaty doprowadzając organizm do zwiększonej odporności a w konsekwencji uleczenia wielu przewlekłych schorzeń i dolegliwości. Świeże soki owocowe i aktywność ruchowa doprowadzają nas do doskonałej formy psychofizycznej by po powrocie do codzienności sprostać kolejnym czekającym nas wyzwaniom. Joga, medytacja i zabiegi relaksacyjne pozwalają doładować akumulatory i z dystansem pogodnie spojrzeć na otaczający nas świat. Sami możemy doświaczyć, że receptę na długie i pogodne życie możemy wypisać sobie sami i tylko od nas zależy czy jego treścią będą antybiotyki i tabletki łykane garściami czy otaczające nas dary natury wokół których na co dzień przechodzimy obojętnie. W Barnowie z refleksją możemy spojrzeć na siebie i na nasze dotychczasowe życie. Tutaj jak nigdzie indziej cieszymy się dniem dzisiejszym i z radością myślimy o jutrze.

 

Więcej informacji dotyczących możliwości pobytu i metod terapeutycznych znajdziesz na www.ekofolwark.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.