Bezpieczne szusowanie - pakiet promocyjny: 15.10.2020-16.11.2020.

Planujesz swój zimowy wypoczynek z wyprzedzeniem, bo doceniasz dużą dostępność ofert? Chcesz mieć pewność, że zarezerwujesz swój wymarzony wyjazd, ale wstrzymujesz się z decyzją w związku z niepewną sytuacją? Znaleźliśmy idealne rozwiązanie i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom z pakietem bezpiecznego szusowania.

Do każdej rezerwacji złożonej w okresie: 15.10-16.11.2020

  • Gratis - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  • Gratis - ubezpieczenie narciarskie MAXIMUM z opcją COVID-19
  • Bezpłatna zmiana rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem
  • Mniejsza zaliczka za wyjazd: tylko 20%

 

Spokojny wyjazd to nasz cel!

 

Zima jest blisko i warto zaplanować bezpieczny wyjazd na narty, bo relaks i wypoczynek po prostu nam się należy. Zaplanujmy swoje wakacje i zarezerwujmy wyjazd narciarski już teraz w ramach gratisowego pakietu promocyjnego „ Bezpieczne szusowanie” - Oferta ważna do 16.11.2020

 

Aktualnie do każdej złożonej rezerwacji w ramach naszej promocji dodajemy:

  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - pozwala w określonych przypadkach na bezpieczną rezygnację z wyjazdu i zwrot wpłaconych środków. Ubezpieczenie to obejmuje między innymi koszty związane z zachorowaniem na Covid-19 oraz inne choroby i zdarzenia losowe wymienione przez ubezpieczyciela.
  • ubezpieczenie narciarskie z opcją COVID-19 wariant MAXIMUM - w tej opcji koszty leczenia wraz z assistance zwiększają się z sumy 100.000 EUR na 250.000 EUR.
  • Bezpłatna zmiana rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem - to gwarancja elastyczności bez względu na okoliczności i aktualną sytuację. My zmieniamy Twoją rezerwacją, a Ty spokojnie czekasz na beztroskie szusowanie.
  • Pierwsza wpłata tylko 20% - zmniejszamy naszą 30% zaliczkę na 20%. Dopłata do całości dopiero na 30 dni przed wyjazdem.

Zima nadchodzi…Alpy i Pireneje  już czekają na pierwszych miłośników bezpiecznego szusowania na białym puchu. Nie czekaj rezerwuj wyjazd z naszym pakietem promocyjnym już teraz!
 

Więcej szczegółów w regulaminie promocji: Regulamin - promocja bezpieczne szusowanie nr 3-2020.pdf


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.