Andrzej Bargiel w opałach

Andrzej Bargiel w opałach

Wczoraj 13.12.2016 najlepszy polski ski alpinista Andrzej Bargiel brał udział w wyprawie freeridowej w Andorze. Po podejściu na Pic d’Arcalis (2776 m) na zjeździe w bardzo stromym kuluarze „Canal Sergi” złamała mu się narta. Jędrek wybrnął z tej trudnej sytuacji w mistrzowski sposób zjechał na 1 i 2/3 narty do samego dołu, wymienił sprzęt i z uśmiechem poszedł realizować dalszą część wyprawy. 

 

W Andorze jest aktualnie piękna słoneczna pogoda ale w wyższych partiach gór jest mało śniegu i jazda poza trasami w wąskich kuluarach na kamienistych zboczach to wyzwanie tylko dla wybitnych narciarzy. Po raz kolejny góry okazały się łaskawe dla zdobywcy śnieżnej Pantery.

 

Wyprawa zorganizowana została przez infoski.pl podczas Polskich dni w Andorze, które odbywają się w tym tygodniu w największym regionie narciarskim w Pirenejach - Grandvalira i Valnorrd razem 300 km tras narciarskich. Jędrek jest gościem imprezy i trenuje codziennie przygotowując się do kolejnych wyzwań, które go czekają w najbliższym sezonie. Wyprawa w Arcalis odbywała się w najbardziej wymagającym regionie ośrodka narciarskiego Vallnord gdzie w Lutym odbędą się prestiżowe zawody Freeride World Tour na których spotka się 16 najlepszych freeriderów świata.

 

Wyprawa do Andory już w Grudniu to doskonała możliwość podładowania akumulatorów nie tylko dla wyczynowych sportowców. Błękitne niebo, brak kolejek do wyciągów i świetnie przygotowane stoki są coraz popularniejsze wśród Polskich turystów.
 

Organizatorem Polskich dni w Andorze jest Infoski.pl a wyloty odbywają się z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.