Andora freeridem stoi

Andora freeridem stoi

Zarówno skialpinizm, jak i freeride są bardzo widowiskowymi odmianami narciarstwa, które z roku na rok zdobywają coraz to nowe rzesze fanów na całym świecie. Świetnym tego przykładem jest malutkie Księstwo Andory, które postawiło w tym sezonie zimowym na promocje tych właśnie sportów.

 

 

Jeszcze śnieg nie opadł po ostatnich zawodach ISMF Scarpa World Cup rozegranych w ośrodku Vallnord, a Andora szykuje nam już kolejne sportowe wydarzenia.

 

Już 7 lutego ośrodek narciarski Grandvalira w Andorze będzie gospodarzem zawodów Freeride Junior World Championship 2015. Najlepiej zapowiadający się zawodnicy młodego pokolenia, którzy niejednokrotnie pokazali już na arenie międzynarodowej co potrafią oraz słynny już szczyt Pic Alt de Cubil w sektorze Encamp stworzą nam mieszankę wybuchową i góry niezwykłych wrażeń.

 

Jeśli ktokolwiek uważa, że to jednak za mało wystarczy poczekać tydzień i 14 lutego pojawić się w sektorze Arcalis ośrodka narciarskiego Vallnord w Andorze. Tego dnia zaczynają się zawody legendarnego touru: Swatch Freeride World Tour 2015 napędzanego przez firmę The North Face. Najlepsi zawodnicy z całego świata w jednym miejscu i w tym samym czasie, naprawdę będzie się działo - nie może Was tu zabraknąć!

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.