Słuchawki Aftershokz

Aftershokz wprowadza na rynek wodoszczelne słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem MP3.

Aftershokz, znany producent bezprzewodowych słuchawek z technologią przewodnictwa kostnego, wprowadza na rynek wodoszczelne słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem MP3.

 

Lubisz słuchać muzyki jeżdżąc na rowerze, ale chcesz uniknąć podłączania słuchawek do dodatkowych urządzeń? Przygotowujesz się do triathlonu i chcesz sobie umilić muzyką nużący trening pływacki? Zatem nowy model słuchawek Aftershokz jest dla Ciebie!

 

Całkowicie wodoszczelne i odporne na pył (klasa ochrony IP68) XTrainerz świetnie sprawdzą się nawet w słonej czy chlorowanej wodzie.W przeciwieństwie do innych słuchawek, nie uciskają uszu ani nie spadają, a to dzięki lekkiemu, tytanowemu pałąkowi (30 g) i specjalnej konstrukcji odsłaniającej ucho, które gwarantują wygodę i stabilność słuchawek.

 

XTrainerz mają wbudowany odtwarzacz MP3, wspierający formaty MP3, WAV, AAC, WMA i FLAC. Pamięć 4GB odpowiada 1200 utworów, dzięki czemu muzyka czy audiobook mogą Ci towarzyszyć nawet na długich trasach rowerowych. Technologia Premium Pitch™2 Stereo Sound gwarantuje czysty, mocny dźwięk i wyrazisty bas, także pod wodą! Jest to możliwe dzięki unikalnej technologii opartej o przenoszenie drgań przez kości policzkowe bezpośrednio do ślimaka, z ominięciem bębenka.

 

Kompatybilność słuchawek z kaskiem, okularami czy czepkiem, łatwa obsługa oraz wytrzymała bateria (8 godzin ciągłego grania) sprawiają, że nawet długotrwały trening staje się przyjemnością.

 

Podejmij wyzwanie z XTrainerz!

 

Więcej informacji na stronie aftershokz.pl

 

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.