Heiligenblut - Grossglockner

Heiligenblut

Heiligenblut to piękna miejscowość, a zarazem doskonałe miejsce do zabawy i odpoczynku. Masowa turystyka jak na razie ominęła to miejsce i dzięki temu możemy cieszyć się świetnymi warunkami śniegowymi bez stania w kolejkach do wyciągów.

 

Ośrodek oferuje swoim gościom 55 km tras narciarskich oraz 11 wyciągów, położonych na wysokościach od 1 301 do 2 984 m n.p.m. Narciarze, którzy pewnie czują się na bardziej wymagających stokach, będą zachwyceni terenami narciarskimi regionu Heiligenblut, bowiem 40 km tras oznaczonych jest kolorem czerwonym. Godną uwagi jest najdłuższa trasa Schareck - Talabfahrt, przeznaczona dla średniozaawansowanych narciarzy. Liczy sobie ona aż 9 km długości i 1300 metrów różnicy wysokości. Na zboczach Schareck i w rejonie Fallbichl znajdują się znakomite tereny do jazdy pozatrasowej na niezwykle grubej pokrywie śnieżnej. Jest to raj dla wszystkich fanów freeride’u, dzięki specjalnie dla nich przygotowanej freeride arenie liczącej aż 15 km². Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej, dla dziecka do 10 Lat (do rocznika 2009) karnet gratis, natomiast konieczne jest wykupienie na miejscu Karty Snowman za 3 EUR dziennie.

Czytaj dalej

Galeria Heiligenblut

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.