Freeride Via Lattea

Freeride Via Lattea

Oferta fakultatywna - pakiety dla uczestników wyjazdów do ośrodka Via Lattea.

 

>> Hotele i rezydencje dostępne w ośrodku Via Lattea

 

Freeride Via Lattea - prawdziwa mleczna droga zaczyna się za horyzontem.

 

Największa stacja narciarska we Włoskim Piemoncie to nie tylko gęsta siatka wyciągów i tras, na których rozgrywano konkurencje alpejskie podczas Igrzysk Olimpijskich w Turynie. To także znakomite tereny do jazdy poza trasowej, do której można wykorzystać wyciągi, a także skorzystać w oferty Heli Ski.

 

W puchu można pojeździć zarówno po bezpiecznym lesie w rejonie Sestriere lub nad Claviere, jak i w odsłoniętym terenie wysokogórskim: na przykład na legendarnym masywie Grand Charva (2646 m); a także po podłożu lodowcowym: na przykład w otoczeniu Doliny Thuras.

 

Jazda poza trasowa w Sestriere jest wciąż stosunkowo nowym tematem, dlatego narciarze z szerokimi nartami nie są tu tak powszechni, jak choćby w legendarnych ośrodkach Doliny Aosty. Daje to atut braku napinki po świeżym opadzie śniegu – zwyczajnie konkurencja jest mniejsza. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy kapitalnych terenów do jazdy.

 

Czytaj dalej

Galeria Freeride Via Lattea

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.