Freeride Monterosa

Freeride Monterosa

Oferta fakultatywna - pakiety dla uczestników wyjazdów do ośrodka Monterosa.

 

>> Hotele i rezydencje dostępne w ośrodku Monterosa Ski

 

Freeride w masywie Monterosy - cztery tysiące powodów do jazdy w puchu.

 

Masyw Monterosy (4634 m) - drugiego co do wysokości szczytu w Alpach - jest prawdziwą freeridową Mekką. Tereny położone ponad miejscowościami Champoluc w Dolinie Ayas, Grassoney i Alagna w Valdobbia oferują nie tylko wspaniałe alpejskie widoki, ale także możliwość rewelacyjnych zjazdów w dzikim terenie o rekordowych różnicach wysokości, dochodzących do 2000-2500 metrów vertical drop (vd).

 

Właśnie duże różnice wysokość, obecność lodowców i przede wszystkim gwarancja dobrej jakości śniegu, czynią z tego miejsca cel obowiązkowy dla każdego miłośnika jazdy pozatrasowej. Freeride na Monterosie można uprawiać korzystając z wyciągów - np. z kolejki na Punta Indren (3260 m), która jest dostępna wyłącznie dla freeriderów lub z helikoptera, którym można osiągnąć grań Monterosy, czyli wysokość 4000 m npm. Obowiązkowe cele na Monterosie to bez wątpienia La Malfatta (2050 m vd), Punta Indren (1000 m vd) z wieloma wariantami zjazdu, Kanion Leisch (1100 m vd) i oczywiście liczne zjazdy z Grani Monterosy np. Diretta Ghiacciao Verra (2000 m vd).

 

Czytaj dalej

Galeria Freeride Monterosa

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.