Ośrodek narciarski Formigal - Panticosa - Hiszpania

Formigal - Panticosa

Ośrodek narciarski Formigal - Panticosa to największy rejon narciarski w Hiszpanii, oferujący 146 tras o łącznej długości 180 km: 12 tras zielonych, 35 tras niebieskich, 51 tras czerwonych, 43 trasy czarne i 5 stref freeridowych. Składa się z dwóch dużych sektorów: Formigal i Panticosa. Region ten obejmuje 20% wszystkich tras narciarskich w Hiszpanii. Dojazd z lotniska w Barcelonie zajmuje około 4,5 h.

 

Zlokalizowany jest na terenie Pirenejów środkowo-zachodnich w Aragonii, która jest jednym z najładniejszych górskich regionów Hiszpanii. Agresywny profil gór i strzeliste szczyty o wysokości ponad 3000 m n.p.m. otoczone są rozległymi i trawiastymi halami, na których zbudowano wyciągi. Dzięki temu wyznaczone trasy są bardzo długie i szerokie. Formigal - Panticosa to gwarancja świetnych warunków śniegowych i pięknego Hiszpańskiego słońca w sercu Pirenejów!

Czytaj dalej

Galeria Formigal - Panticosa

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.