Empuriabrava i Roses
Empuriabrava i Roses

Aktualna oferta na Lato 2017 - Empuriabrava i Roses już w sprzedaży!

 

Empuriabrava i Roses to nadmorskie miejscowości w północno-zachodniej części hiszpańskiej Katalonii, położone w zatoce Golf de Roses. Empuriabrava, znana jako hiszpańska Wenecja, poprzecinana jest siecią sztucznych kanałów z budynkami mieszkalnymi, tworzącymi jedną z największych zamieszkałych marin na świecie. To jednocześnie miejsce, gdzie spełniają się marzenia o tańcu w chmurach, dzięki ogólnodostępnym skokom Skydive. Roses obfituje w różnorodne plaże, od stromych klifów i urokliwych zacisznych zatoczek po piaszczyste brzegi z przejrzystą, krystalicznie czystą wodą. Płytkie morze sprawia, że jest to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek oraz uprawianie sportów wodnych.

 

Nasza oferta to 7-dniowy pakiet z zakwaterowaniem w Empuraiabrava lub Roses, transferem lotnisko-hotel-lotnisko oraz przelotem samolotem z Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania. W cenie wyjazdu wliczony jest bagaż podręczny 10 kg, bagaż rejestrowany 23 kg.

 

Wybrzeże Costa Brava to najbardziej urozmaicone krajobrazowo wybrzeże Hiszpanii. To idealne miejsce dla miłośników ruchu jak i przyrody, a także intensywnego zwiedzania. Leniwe plażowanie, zgłębianie historii, podziwianie zabytków lub aktywny wypoczynek wszystko zależy od Ciebie!

 

Czytaj dalej

Galeria Empuriabrava i Roses
Hotele i rezydencje
Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.