Lodowiec Hintertux

Lodowiec Hintertux

Region lodowca Hintertux sięga do wysokości 3.250 m n.p.m., co zapewnia gwarancję śniegu i niepowtarzalne, zimowe widoki. Można więc śmiało powiedzieć, że dzień spędzony na lodowcu to coś, więcej niż jazda na nartach, czy snowboardzie!

 

Narciarze i snowboardziści znajdą na lodowcu Hintertuxer Gletscher, wyróżnionym przez Skiresort.de w 2011 jako najlepszy lodowcowy teren narciarski na świecie, ponad 86 kilometrów tras wszystkich stopni trudności. Wielbiciele głębokiego śniegu mogą korzystać z bajecznych zjazdów freeride, snowboardziści i freeskierzy docenią całoroczną możliwość jazdy freestyle w Betterpark Hintertux na wysokości 3.200 m. Betterpark Hintertux otwiera się już w październiku i jako pierwszy snowpark w Austrii jest gospodarzem Snowpark Opening w Europie - obowiązkowy termin dla gwiazd i wielbicieli freestyle!

 

Od początku grudnia do połowy kwietnia tereny narciarskie: Hintertuxer, Eggalm, Rastkogel, Finkenberg, Penken/Mayrhofen i Ahorn łączą się w narciarski i lodowcowy świat - Zillertal 3000. Wjazd kolejką gondolową na lodowiec Hintertuxer jest o każdej porze roku przeżyciem pełnym wrażeń. Turyści mogą  wygodnie i bez barier dotrzeć do najwyższego dostępnego wyciągiem punktu Zillertal i podziwiać wspaniałą panoramę z tarasu na wysokości 3.250 m n.p.m. W alpejskim krajobrazie czeka na nich urozmaicona oferta aktywności i wycieczek: unikalny całoroczny teren narciarski Austrii, liczne górskie trasy rowerowe i szlaki wędrowne, atrakcyjne pomniki przyrody (jak jaskinia Spannagelhohle i Natur Eis Palast) oraz zabawa i rozrywka dla rodzin z dziećmi w Gletscherflohpark na wysokości 3.250 m i w Flohpark am Sommerberg.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.