HohenFresser - Pożeracz wysokości

HohenFresser - Pożeracz wysokości

Najdłuższa 10-kilometrowa trasa zjazdowa w Austrii z 1930 m przewyższenia i nieprzerwanym zjazdem na całej trasie! Zjazd do Zell am Ziller jest zatem trasą o największym przewyższeniu na terenie całej Austrii i nie bez kozery nosi nazwę „HohenFresser” (pożeracz wysokości).

 

Zjazd rozpoczyna się od najwyżej położonego punktu Areny - przełęczy Ubergangsjoch na wysokości 2500 m n.p.m. Do dolnego punktu trasy trzeba pokonać prawie 2000 m różnicy wysokości!
 
Kolejką linową Karspitzbahn można w przeciągu kilku minut dojechać do wylotu słynnej trasy „Sportabfahrt“ będącej jedną z najpiękniejszych tras zjazdowych w dolinie Ziller. Nowa trasa zjazdowa do Zell (HohenFresser) oraz związane z nią przedłużenie trasy do samej doliny, to prawdziwy rarytas dla lubiących sportowe wyzwania narciarzy!

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.