Dolina Zillertal

Dolina Zillertal

Dolina Zillerta jest jednym z największych terenów narciarskich na świecie. To idealne miejsce na czerpanie nieograniczonej przyjemności ze sportów zimowych. Zaliczana jest do jednej z największych i najpiękniejszych dolin Tyrolu. Rozciąga się od doliny Innu, aż po najwyższe szczyty pasma Alp Zilliertalskich.

515 kilometrów optymalnie przygotowanych stoków to wyzwanie dla każdego narciarza. 179 wyciągów szybko i komfortowo zawiezie Państwa w upragnione miejsca. Trasy, na których będziemy jeździć znajdują się od 580 do 3 350 m n.p.m. Każdy znajdzie tu stoki dostosowane do swoich umiejętności. Od wymagających, sportowych tras przez freeridowe, górskie ostępy po długie, szerokie trasy idealne dla rodzin z dziećmi. A to wszystko dzięki skipasowi „Zillertal Superskipass”, który obejmuje całą dolinę. Przemieszczanie się między sektorami jest bardzo proste. Dolina Zillertal jest bowiem stawiana w świecie za wzór skomunikowania ze sobą sektorów narciarskich, które nie są połączone wyciągami.

 

Na końcu doliny Zillertal jest położony słynny lodowiec Hintertux. Ten jedyny całoroczny teren narciarski w Austrii oferuje miłośnikom sportów zimowych perfekcyjnie przygotowane śnieżne stoki, znakomitą gastronomię i fascynujące przeżycia w otoczeniu niesamowitej przyrody na wysokości do 3.250 m n.p.m.

Czytaj dalej

Galeria Dolina Zillertal

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.