Ośrodek narciarski Boí Taüll - Hiszpania

Boi Taull

Stacja narciarska Boí Taüll jest najwyżej położonym ośrodkiem narciarskim w Pirenejach. Szusowanie na dużej wysokości ze szczytu Puig Falcó (2751 m) do dolnej stacji Pla de Vaques (2020 m) oraz lokalizacja większości tras na północnych stokach, zapewniają doskonałe warunki śniegowe przez cały sezon zimowy.

Ośrodek oferuje 50 km świetnie przygotowanych tras, połączonych piętnastoma wyciągami narciarskimi. Wszystkie trasy są szerokie, długie i na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagających narciarzy.

Ośrodek mało znany na arenie międzynarodowej jest bardzo wysoko ceniony przez koneserów narciarstwa w Pirenejach. Tutaj corocznie na zakończenie sezonu zimowego odbywają się prestiżowe zawody dla freeriderów „Eldorado”. Kameralny charakter ośrodka jest jego niewątpliwą zaletą, ponieważ nie ma tutaj tłumów narciarzy i nawet w szczycie sezonu można się cieszyć spokojem i nieskazitelnym pięknem gór.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym narciarzem, poszukującym mocnych wrażeń, czy początkującym, który chce spędzić tydzień w gronie rodziny i znajomych, w Boí Taüll znajdziesz wszystko czego oczekujesz na zimowych wakacjach.

Czytaj dalej

Galeria Boi Taull

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.