Finały Pucharu Świata FIS 2018/19 w narciarstwie alpejskim w Andorze

Finały Pucharu Świata FIS 2018/19 w narciarstwie alpejskim w Andorze

Finały Pucharu Świata FIS 2018/19 w narciarstwie alpejskim w Andorze

W nadchodzącym sezonie najważniejsza impreza sportowa w narciarstwie alpejskim czyli finałowe zawody Pucharu Świata FIS zostaną zorganizowane w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach Grandvalira w Andorze.

 

Po raz pierwszy w historii tak renomowana dla narciarstwa impreza odbędzie się w Pirenejach w maleńkim Księstwie Andory. To wielkie wyróżnienie dla ośrodka narciarskiego Grandvalira i wyraz docenienia przez międzynarodową organizację narciarską FIS najwyższej jakości przygotowania stoków i całej infrastruktury potrzebnej do zorganizowania tak prestiżowych zawodów. Impreza odbędzie się od 11 do 17.03.2019. W Andorze będą rozgrywane wszystkie konkurencje alpejskie w kategorii kobiet i mężczyzn. Powierzenie organizacji tej imprezy właśnie ośrodkowi narciarskiemu Grandvalira w Andorze nie jest przypadkiem, ponieważ dotychczasowe oceny z ubiegłorocznych finałowych zawodów Pucharu Europy oraz Pucharu Świata FIS w 2016 roku były znakomite. Co ważne dla turystów i kibiców zorganizowana z rozmachem impreza nie koliduje zupełnie z jazdą zwykłych turystów spędzających tutaj wakacje. Wręcz odwrotnie jest dodatkową wielką atrakcją ponieważ w przerwach pomiędzy własnymi zjazdami można zobaczyć jak robią to najlepsi na świecie i poczuć ducha tych prestiżowych zawodów.

 

Impreza organizowana jest w połowie marca. Międzynarodowa Federacja Narciarska FIS doskonale zdaje sobie sprawę, że jest to to wyśmienity termin do szusowania w sercu Pirenejów bowiem warunki śniegowe i piękna słoneczna pogoda utrzymują się tutaj co najmniej do połowy kwietnia  a sezon kończy się nie ze względu na brak śniegu ale dlatego, że wszyscy tutaj w kwietniu już myslą o lecie i zamieniają narciarskie stoki plaże w okolicach Barcelony.

 

Wakacje narciarskie w Andorze

 

300 km tras narciarskich w dwóch ośrodkach Grandvalira i Vallnord, nowoczesna infrastruktura, hotele zlokalizowane blisko stoków, doskonała śródziemnomorska kuchnia, kąpielisko Caldea Thermal Spa na bazie gorących wód geotermalnych i największa strefa wolnocłowa w Europie przyciągająca amatorów zakupów nie tylko sprzętu sportowego.

 

Przelot z Warszawy i Katowic do Barcelony trwa 2,5 godziny. Transfer autokarem z lotniska widokową trasą zajmuje ok. 3 godzin. Wyjazdy organizowane są co tydzień od 08 grudnia do końca marca. Pakiet turystyczny zawiera przelot, transfer z lotniska, 7 noclegów i 6 dniowy skipas.

 

Cena wyjazdu już od 2860 PLN ZAPRASZAMY !!!

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.