Alpentherme Gastein

Alpentherme Gastein

Relaks, wypoczynek i mnóstwo przyjemność czeka na Państwa w austriackim uzdrowisku. Goście szukający ciszy i spokoju, a także spragnieni wspaniałych wrażeń, znajdą dokładnie to, czego szukają właśnie na Ziemi Salzburskiej.Kompleks podzielony jest na wiele wodnych światów w których każdy z gości znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie.

 

Relax World

Tęsknisz za relaksem i regeneracją? Relax World to oaza spokoju i ciszy, która zdziała cuda, a dzięki specjalnym detalom tworzy niesamowita atmosferę. To idealne miejsce, aby zapewnić sobie zasłużony czas odpoczynku. Zanurz się w tej magicznej scenerii, weź głęboki, oczyszczający oddech. Po prostu zostaw codzienne troski za sobą i spraw, by osobiste dobro było najwyższym priorytetem.

 

Sauna World

Ciesz się światem saun podczas swoich wakacji. Najgorętsza wioska w Alpach jest idealna dla gości, którzy chcą zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia. Sauna World jest przestronnie zaprojektowana, zapewniając dużo miejsca na odpoczynek, relaks i regenerację. Samowystarczalny świat saun z architekturą, która łączy drewno z kamieniem i szkłem, znajduje się w samym środku Kurpark. Dzięki temu każda sesja w saunie jest naprawdę wyjątkowym przeżyciem. Kiedy tylko będziesz gotowy do ostygnięcia - zanurz się w chłodnym górskim jeziorze. Nowoczesny świat saun Alpentherme Gastein to miejsce, w którym szybko zapomnisz o codziennym świecie zewnętrznym!

 

Ladies World

Specjalna strefa przeznaczona tylko dla kobiet zapewnia wyjątkowe miejsce odosobnienia. Ladies World pozwala cieszyć się chwilami czystego relaksu w niezakłóconej atmosferze. W saunie dla pań w Alpentherme Gastein kobiety mają szansę naładować akumulatory do wielu codziennych zadań oraz skupić się na własnych potrzebach. Jest to miejsce, które jest w pełni dostosowane do życzeń i potrzeb kobiet, zapewnia przestrzeń dla spokoju, relaksu i regeneracji.

 

Family World

Zjeżdżalnie, sztuczna fala, rafting i multimedialna kopuła z projekcjami filmów. To wszystko zostało przygotowane w specjalnej strefie dla najmłodszych. Żadne dziecko nie będzie się tutaj nudzić.

 

Aktualne godziny otwarcia oraz cennik dostępny na oficjalnej stronie internetowej Alpentherme Gastein w linku poniżej:

Aktualny cennik wejść.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.