Atrakcje dodatkowe

Atrakcje dodatkowe

Speedriding - połączenie narciarstwa z paralotniarstwem. Umożliwia zjeżdżanie z każdych, nawet najbardziej stromych stoków i wznoszenie się w odpowiednim momencie, w powietrze za pomocą specjalnie skonstruowanego skrzydła. Jest jednym z najbardziej ekscytujących sportów na ziemi, wyzwala niezwykłe emocje, pozwala stać się elementem otaczającej nas przyrody. Z pewnością dla wielu narciarzy będzie to nowy, zaskakujący sposób na odkrywanie gór zimą, w zupełnie odmiennej formule, pozwalającej dotrzeć w miejsca do tej pory niedostępne. W sektorze Arcalis zaledwie w kilka godzin można nauczyć się podstaw tego ekstremalnego sportu. 

Cena:

  • Zjazd w tandemie 55 EUR
  • Szkolenie od 105 EUR

 

Panoramiczny lot helikopterem – jeśli krajobrazy w Arcalis to nadal za mało, warto skorzystać z możliwości zobaczenia tutejszych wierzchołków z lotu ptaka. Widok gór aż po horyzont, zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników.

Cena: od 80 EUR

 

Krajoznawcza wycieczka ratrakiem –Jeśli zawsze marzyłeś o przejażdżce ratrakiem to coś dla Ciebie! Przejazd dużym, ogrzewanym ratrakiem po oznakowanych trasach w okolicy ośrodka narciarskiego daje możliwość spróbowania czegoś zupełnie nowego lub dotarcia w góry w alternatywny sposób.

Cena: od 25 EUR

 

Skutery śnieżne - jazda po wytyczonej, krajobrazowej trasie w Arcalis, zawsze odbywa się w towarzystwie przewodnika.

Cena: 1 godz. jazdy 85 EUR, 15/30 min. jazdy 30/50 EUR

 

Rakiety śnieżne - spacer z przewodnikiem po Parku Narodowym Sorteny trasami o różnym stopniu zaawansowania.

Cena: 1 godz. spacer 24 EUR, wypożyczenie rakiet na pół dnia 12 EUR.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.