Ośrodek narciarski Arcalis - Andora

Arcalis

Arcalis Andorra - Znajduje się w wysokogórskiej dolinie pomiędzy Pic de Tristana, 2878 m n.p.m. oraz Pic de Creussans 2625 m n.p.m.. Jest to ośrodek oddalony o 22 km od stolicy Andorra la Vella. Szybki transport i brak kolejek zapewnia system 16 wyciągów, w których skład wchodzi jedna gondola. Narciarze mają do dyspozycji 30 km tras narciarskich - 9 tras zielonych, 7 tras niebieskich, 10 tras czerwonych i 2 czarne trasy. Nie jest to może porażająca liczba, ale w końcu liczy się jakość nie ilość, czyż nie?

 

Andorski klejnot Pirenejów

Arcalis to kameralny ośrodek narciarski, leżący głęboko w Pirenejach. Otoczony przez strzeliste i wysokie szczyty, strome stoki czy spektakularne doliny, daje możliwości podziwiania niesamowitych widoków i usatysfakcjonuje wszystkich pasjonatów piękna przyrody. Dzięki swojej lokalizacji znajduje się na bardzo dużej wysokości, a północna ekspozycja gwarantuje genialne warunki śniegowe. Wszystko to w otoczeniu sympatycznych górskich kawiarenek i restauracji. Jeśli dodać do tego szerokie panoramiczne trasy, ciszę, spokój i zawsze małą ilość ludzi na trasach, rezultatem jest  miejsce, w którym przebywanie to relaks w najczystszej formie.

Czytaj dalej

Galeria Arcalis

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.