Valle Blanche freeride

Valle Blanche freeride

Najsłynniejszy freeridowy zjazd narciarski w Europie zaczyna się pod samym szczytem Mt. Blanc na Aiquille du Midi. Zjazd 24-kilometrową trasą z różnicą wysokości 2700 m, prowadzi aż do Chamonix we Francji. To niezapomniana przygoda życia dla każdego narciarza. Przejazd wśród pól lodowcowych i malowniczej scenerii masywu Mt. Blanc. Wyprawy organizowane są przez lokalnych przewodników górskich w małych 8-osobowych grupach. Ze względu na bezpieczeństwo poruszania się po lodowcu, znajomość terenu i umiejętność omijania szczelin lodowych, zjazd bez licencjonowanego przewodnika jest bardzo niebezpieczny oraz nielegalny.

Do kolejki Sky Way Monte Bianco dostać się można autobusem lini La Thuile-Courmayeur. 15-kilometrową drogę pokonamy w ok. 30 minut. Cena przejazdu 2,80 EUR/os. Powrót z Chamonix do Courmayeur przez tunel Mt. Blanc autobusem jadącym ok. 45 min. Cena przejazdu 15,00 EUR/os. Odjazdy z Chamonix 17:15 i 18:00. Następnie przesiadka na autobus powrotny Courmayeur-La Thuile. Cena przejazdu 2,80 EUR/os.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.