Przelot trampingowy do Barcelony

 

Przeloty trampingowe z Warszawy i Katowic do Barcelony, to oferta dla narciarzy zainteresowanych wykupieniem biletu lotniczego wraz z pakietem bagażowym umożliwiającym zabranie sprzętu sportowego do samolotu.

 

Cena biletu zawiera: przelot w obie strony liniami lotniczymi Wizz Air (samolot rejsowy), bagaż podręczny 10 kg, bagaż rejestrowany 20 kg, oraz przewóz sprzętu sportowego (1 para nart lub deska snowboardowa) 12 kg w pokrowcu. Razem 42 kg.

 

Priority boarding - czyli pierwszeństwo wejścia na pokład i odprawa na lotnisku bez kolejki - GRATIS.
Infoski.pl to gwarancja najwyższego komfortu w podróży. Rozpocznij swoje wakacje jeszcze przed wejściem do samolotu.

 

Oferta dedykowana jest osobom, które zainteresowane są zorganizowaniem pobytu we własnym zakresie i nie korzystają z pełnych pakietów pobytowych dla narciarzy. Przelot trampingowy, to gwarancja stałej ceny biletu wraz z rozszerzonym pakietem bagażowym bez jakichkolwiek dopłat oraz bez konieczności odprawy przez internet.

 

Przelot trampingowy, to możliwość wykreowania swoich własnych wakacji i wyjazdu na narty do dowolnej miejscowości, znajdującej się w okolicy lotniska w Barcelonie.

 

Osoby korzystające z przelotu trampingowego i organizujące sobie wakacje we własnym zakresie mają możliwość dodatkowo wykupienia transferu z lotniska w Barcelonie do wybranych miejscowości w ośrodkach narciarskich Grandvalira i Vallnord.

 

Szczegółowe informacje dotyczące godzin przelotów, odprawy bagażowej i transferów - link poniżej:

http://www.infoski.pl/przeloty/#BCN

 

Aktualnie dostępne terminy wylotów:

 

Warszawa (Chopin) - Barcelona - Warszawa (Chopin)

Cena 1250,00 PLN/os.

08.12-15.12.2018

 

Katowice - Barcelona - Katowice

Cena 1200,00 PLN/os.

09.12-16.12.2018

 

Sprzedaż biletów trampingowych na zapytanie.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia: +48 (34) 351 33 03


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.