Centrum sportowe Palau de Gel położone na wysokości 1523 m n.p.m., w centrum miejscowości Canillo, na przeciwko hotelu Ski Plaza. W obiekcie znajduje się lodowisko o rozmiarze olimpijskim 1800 ² (60 m x 30 m) z szatnią, prysznicami, salą do tańca, serwisem łyżew, wypożyczalnią sprzętu sportowego, sklepem. W Palau de Gel mieści się również basen o wymiarach 25 m x 12,5 m, duża siłownia, sale do treningu, sauna, kort do gry w squasha, restauracja, kawiarnia.

 

1. Curling na lodowisku

Poniedziałek - 09.12.19 o godz. 21:30

Curling należy do zespołowych sportów precyzyjnych. Jest on rozgrywany na prostokątnej tafli lodu przez dwie drużyny liczące po 4 zawodników. Do gry używa się ciężkich granitowych kamieni, które są wypuszczane na lodzie w kierunku celu zwanego domem. Poziom umiejętności, precyzji i złożoności wykonywanych zagrań oraz odpowiednia strategia sprawiają, że curling jest nazywany „szachami na lodzie”.

 

Curling: 30 EUR/os.

Maksymalna ilość uczestników: 16 osób

 

2. Wyścig gokartów na torze lodowym

Wtorek - 10.12.19 o godz. 21:15

Niewiarygodne przeżycia, adrenalina i przyspieszone tętno ... tylko tutaj posmakujecie szalonej prędkości podczas jazdy specjalnie przygotowanymi pojazdami do jazdy po lodzie. Jazda bokiem i duże prędkości to tu codzienność. Niezapomniana przygoda i adrenalina gwarantowane!

 

Wyścig gokartów: 25 EUR/os.

Maksymalna ilość uczestników: 35 osób

 

3. Mecz hokeja na lodzie Gwiazdy vs. Uczestnicy

Środa - 11.12.19 o godz. 21:00 

Tej gry nikomu nie trzeba przedstawiać. Idealne połączenie czystej, brutalnej siły z kocim sprytem i refleksem! Szaleńcze rajdy środkiem, twarda walka pod bandą i atomowe strzały na bramkę, których nie powstydziłby się sam Wayne Gretzky - to wszystko czeka na Was podczas najbliższych Polskich Dni w Andorze. Dodając do tego super muzykę i grono wiernych kibiców mamy wydarzenie sportowe na światowym poziomie, ale pamiętajcie….. miejsc jest tylko dla 22 uczestników!

 

Wszystkie inne osoby, które cenią sobie bardziej spokojną i komfortową jazdę na łyżwach, zapraszamy na lodowisko zaraz po skończonym meczu. Przyjemna dla ucha muzyka oraz nastrojowe oświetlenie skutecznie pomoże wyrównać ciśnienie po meczu hokeja.

 

Mecz hokeja: 30 EUR/os.

Maksymalna ilość uczestników: 22 osoby

 

Jazda na łyżwach: 16 EUR/os. + wypożyczenie łyżew

 

Rezerwacja uczestnictwa w imprezach towarzyszących u rezydenta w dniu przyjazdu. Proszę pamiętać o ograniczonej ilości miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.