La Thuile / Courmayeur - Mt. Blanc
Aosta - Mt. Blanc

La Thuile / Courmayeur - Mt. Blanc

 

La Thuile, La Rosiere i Courmayeur Mt. Blanc w dolinie Aosty to 260 km tras narciarskich po Włoskiej i Francuskiej stronie Alp na jednym skipasie. Jazda na nartach z widokiem na Mt. Blanc najwyższy szczyt Europy przez 6 dni w tygodniu to wyjątkowa oferta dla poszukiwaczy nowych wyzwań. Kulminacją wrażeń będzie wyprawa Sky Way Monte Bianco czyli wjazd na Punta Helbronner (3452 m) do samego serca masywu Mt. Blanc, nowo otwartą w czerwcu 2015 panoramiczną i obrotową kolejką gondolową. Majestatyczna sceneria najwyższych Alpejskich szczytów Mt. Blanc, Matterhorn, Monte Rosa i Gran Paradiso a na deser gratka dla najodważniejszych czyli kultowy zjazd 24 km trasą z pod Mt. Blanc do samego Chamonix.

Uczestnicy wyjazdu zakwaterowani w La Thuile mają możliwość 6 dni jazdy na nartach w 2 ośrodkach narciarskich. Espace San Bernardo (La Thuile i Roserie - 160 km tras) oraz 2 dni w Courmayeur Mt. Blanc (80 km tras) gdzie można dojechać skibusem. Czytaj dalej

Galeria Aosta - Mt. Blanc
Hotele i rezydencje
Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat